پویش «حرف آورد»؛ فرصتی برای بیان دیدگاه‌ زنان در موضوع انتخابات

0
268

مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی معتقد است پویش «حرف آورد» فرصت مغتنمی برای بیان اقشار مختلف زنان در موضوع «انتخابات» است.

به گزارش خبرگزاری مهر، عاطفه سعیدی‌نژاد مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به موضوع «انتخابات» در پویش «حرف آورد» اظهار داشت: این پویش، تریبونی آزاد و مردمی برای قشرهای مختلف بانوان در بیان واقعیت‌های روز محسوب می‌شود تا با بهره‌گیری از پویش حرف آورد، نظرات کارشناسی خویش را به گوش دیگران برسانند. این در حالی است که متأسفانه امروزه، رسانه‌های دنیا به دنبال آنند تا پیشرفت‌های ایران را در میدان‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و نظامی به شکست ترجمه کنند و یاس و ناامیدی را در جامعه تسری ببخشند.

وی ادامه داد: بی‌شک، «انتخابات» یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی است که در فرایند شکل‌گیری «نقش مردم در انتخاب سرنوشت خویش» تأثیرگذار بوده است. این در حالی است که دشمن همواره تلاش می‌کند با وارونه نشان دادن واقعیت‌های انقلاب، مردم را دچار خطای محاسباتی کند به‌گونه‌ای که نگرش آنان در فرایند انتخابات، کم‌رنگ شود.

سعیدی نژاد بابیان اینکه باید از ظرفیت عظیم بانوان در «پویش حرف آورد» استفاده شود تصریح کرد: این بانوان می‌توانند با گفتمان سازی خویش در این پویش، بسیاری از گره‌ها را بازکرده و امید را در جامعه بانوان ایرانی تقویت کنند.

به گفته وی، می‌توان از قدرت شگرف زنان در گفتمان سازی و همراه کردن اراده‌های مردم در باور ظرفیت‌ها و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات استفاده کرد.

مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در پایان بابیان اینکه «پویش حرف آورد» دعوتی از بانوان کشور است تا نقطه نظرات خویش را در مورد مسائل روز مطرح و از ظرفیت‌های رسانه‌ها بهره‌مند شوند گفت: زنان در این پویش می‌توانند از بیانات روشنگرانه خویش در تمامی مسائل کشور به‌ویژه موضوع «انتخابات» صوت و تصویر تهیه‌کرده و در فضای مجازی همچون اینستاگرام، تلگرام و ایتا با عنوان «پویش حرف آورد» به اشتراک بگذارند تا مخاطبین وسیع‌تری را با خود همراه سازند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید