روایت زنان ایثارگر رسانه ملی به چاپ دوم رسید

0
150

زن موفق :

به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش، کتاب «پرنیان عشق؛ روایت زنان ایثارگر رسانه ملی» نوشته عصمت سپهری توسط انتشارات سروش به چاپ دوم رسید.

نویسنده کتاب در مقدمه آن نوشته است:

در گام دوم انقلاب و چهلمین سالگرد دفاع مقدس، جمهوری اسلامی ایران همچنان درگیر هجمه‌های فرهنگی و اجتماعی دشمن و استکبار جهانی بر پیکره نظام است. اما خانواده‌های شهدا و ایثارگران، به‌ویژه زنان قهرمان، مادران، همسران، خواهران، و دختران شهدا درصدد حفظ انقلاب و نظام با تأسی به راه و پیام شهدا هستند.

بی‌تردید رسانه ملی یکی از مهم‌ترین پایگاه‌های القای مقاومت، ایثار، امیدآفرینی، آگاهی‌بخشی و ایجاد فضای آرامش در جامعه بوده و بهترین ابزار برای به‌تصویرکشیدن نقش مردم به‌ویژه بانوان در این مقاومت فراگیر است. بنا به رسالت سازمان صداوسیما و امور بانوان و خانواده، در راستای ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت، با توجه به اهمیت‌بخشی به نقش خانواده‌های شهدا به‌عنوان زنجیره راه شهدا و ادامه‌دهنده مسیر آن‌ها، و ترسیم پرده‌ای منقش به یاد و نام شهدا، به‌منظور پاسداشت و ارج نهادن به فعالیت‌های این‌دسته از همکاران سازمانی، امور بانوان و خانواده اقدام به مصاحبه با بانوان شاغل سازمان کرده است که عضوی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران (مادر، خواهر، همسر، دختر شهید و جانباز دفاع مقدس) هستند.

باشد که این حرکت منجر به جریانی برای ثبت، حفظ و ترویج ارزش‌های به‌یادگارمانده از شهدا شود.

چاپ دوم این‌کتاب با ۱۳۲ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه شده است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید