این دختران بخاطر پدرشان تبدیل به پسر شدند

0
282

به گزارش برنا؛ دختران نوجوان از لحاظ ظاهری به مدت چندین سال پسر شدند و اجازه ندادند هیچ کس از این واقعیت تا مدتی مطلع شود تا آرایشگاه پدر را در نبود او در دست نگه دارند.” ژیوتی کوماری “18 ساله و خواهر 16 ساله اش ” ناها” پس از آنکه پدرشان در سال 2014 پس از یک حمله ناگهانی شدید دچار مشکل جسمی شد و به دلیل ناتوانی او دختران تصمیم گرفتند سرمایه ی پدرشان یعنی آرایشگاهی ساده ی او را به هر قیمتی که هست حفظ کنند و برای همین تغییر ظاهر دادند تا بتوانند منبع درآمد خانواده را جاری نگه دارند.

به گزارش برنا؛ دختران نوجوان از لحاظ ظاهری به مدت چندین سال پسر شدند و اجازه ندادند هیچ کس از این واقعیت تا مدتی مطلع شود تا آرایشگاه پدر را در نبود او در دست نگه دارند.

دختران در آن زمان تنها 13 ساله و 11 ساله بودند و کار به عنوان آرایشگر آن هم با مشتریانی که همه مرد بودند کار دشواری بود اما آرایشگاه تنها منبع درآمد خانواده بود، بنابراین آنها مجبور بودند برای حفظ آن راهی انتخاب کنند. در ابتدا آرایشگاه بسته شد، اما همان طور که پس انداز خانواده روز به روز کمتر و کمتر شد دو خواهر آرایشگاه را دوباره راه اندازی کردند. در ابتدا همه چیز خوب پیش نرفت، زیرا بعضی از مردان و پسران جوان از اینکه ریش و موی خود را به دختران بسپارند خودداری می کردند و با این وضعیت مشتریان آرایشگاه روز به روز کاهش یافت بنابراین آنها شروع به پنهان کردن جنسیت واقعی خود کرده و با تغییرات ظاهری تبدیل به 2 پسر و برادر نوجوان شدند.

آنها می گویند : این تغییر در واقع یک کار سخت بود اما ما هیچ گزینه ای دیگری نداشتیم بنابراین ما خودمان را مانند پسران تغییر دادیم ؛ نام های مان را مثل مردان تغییر دادیم، مانند پسران لباس پوشیدیم، مدل موهایمان را پسرانه کرده و مثل پسران رفتار کردیم. سخت بود ولی برای حفظ منبع درامد خانواده ارزش داشت ؛ اکثر مردم روستایمان هویت واقعی ما را می دانستند، اما مشتریان دیگر هیچ تصوری از دختر بودن ما نداشتند بنابراین کارمان را ادامه دادیم تا به اندازه کافی برای تامین خانواده خود، پرداخت هزینه درمان پدر و ادامه تحصیل خود درآمد کسب کنیم.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید