ارتقای شبکه شاد در سال تحصیلی جدید

0
199

زن موفق :

سخنگوی اپلیکیشن‌شاد از ارتقای این شبکه در سال تحصیلی ۱۴۰۰ـ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش زن موفق به نقل از ایسنا، حسین صادقی سخنگوی اپلیکیشن شاد با اشاره به آماده شدن شبکه شاد برای آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: ‌در سال تحصیلی پیش رو آموزش دانش‌آموزان به روش ترکیبی و از سه مسیر شبکه شاد، مدرسه‌تلویزیونی و آموزش حضوری دنبال خواهد شد.

وی افزود: نظام تعلیم و تربیت کشور همواره در تلاش است تا ضمن فراهم کردن امکان دسترسی به فرصت‌های برابر آموزشی برای همه دانش‌آموزان، کیفیت آموزش را نیز ارتقا دهد.

عضو کمیته اجرایی شبکه شاد با تأکید بر ضرورت بسط عدالت آموزشی گفت: شبکه شاد نیز در راستای تحقق این هدف مهم راه‌اندازی شد و آموزش و پرورش توانست امر آموزش دانش‌آموزان را در سال گذشته از این طریق راهبری کند.

سخنگوی اپلیکیشن شاد با بیان اینکه شبکه شاد توانست جایگاه خود را در میان معلمان و دانش‌آموزان پیدا کند، آمارهایی از میزان استفاده از شبکه شاد ارائه کرد و افزود: فعالیت ۱۸ میلیون و ۱۰۵ هزار کاربر از ویژگی‌های شاد است که در طول یک هفته حدود ۱۳ میلیون و ۱۲۹ هزار کاربر در آن فعال بوده و به طور میانگین در یک ثانیه حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به مبادله پیام می‌پردازند.

صادقی ادامه داد: امسال نیز همانند سال گذشته، تعرفه اینترنت مصرفی شبکه شاد برای معلمان و دانش‌آموزان رایگان خواهد بود.

وی همچنین از ارتقای این شبکه در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: سرورهای شبکه ارتقا یافته است و در نسخه جدید شبکه شاد برای سال‌تحصیلی جدید، امکان تبادل صوتی همزمان معلم و دانش‌آموزان فراهم شده و در واقع یک اتاق صوتی راه‌اندازی شده که این امکان را به معلم می‌دهد تا به طور همزمان با چند دانش‌آموز گفت‌وگو کند. سرویس آزمون‌ساز نیز یکی دیگر از قابلیت‌هایی است که در کنار ظاهر زیبای آن به شاد اضافه شده است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید